Кошик
2786 відгуків

Маслянки, лимонниці, ікорниці, креманки

Вид посуду, представлений в даному розділі, не менш важливий для сервірування столу, ніж всі інші. Маслянки, лимонниці, ікорниці, креманки допомагають господині красиво і правильно зберігати і подавати до столу швидкопсувні продукти. Всі вони обумовлені правилами зберігання ніжного швидкопсувного продукту. Вибираючи, потрібно звертати увагу на матеріал виготовлення, прозорість, форму, розміри, зручність використання і догляду. Маслянки, лимонниці, ікорниці, креманки можуть бути виготовлені з кераміки, порцеляни, скла, нержавіючої сталі, пластика. В одній моделі може бути використаний один матеріал або два. Наприклад, комбінація скляної кришки і керамічної підставки. Або поєднання порцеляни з плетеною підставкою.

Класична маслянка являє собою блюдце з високою кришкою, що накриває шматок масла. За формою – круглі, овальні, квадратні, прямокутні. Тарілочки можуть бути зовсім плоскими, з невеликими заглибленнями і бортиками. Маленькі бортики забезпечують фіксацію кришки, не даючи їй зісковзувати.

До керамічної групи відноситься посуд з глини, кераміки, фаянсу, порцеляни, склокераміки. Всі ці матеріали створюють на основі глини. Різниця в добавках і способи випалювання. Залишилося тільки вибрати!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner