Кошик
2786 відгуків

Скляні стакани та келихи

   На сьогоднішній день для смачних алкогольних та безалкогольних напоїв передбачена спеціальна тара, переважно зі скла. У скляних судинах коктейлі видно наскрізь неозброєним оком. До того ж, різноманітність форм і розмірів таких склянок дуже велика на ринку. Зараз на зміну своєму легендарному гранчастому побратиму прийшли стильні та оригінальні склянки для різноманітних напоїв: віскі, рома, джина, соків, морсів. Залежно від призначення випускаються склянки різних форм, тому й купувати їх потрібно так, щоб було кілька видів.

   Існує три основні моделі скляних стаканів: розливні, столові, настільні. Столові склянки використовують у всіх закладах громадського харчування, як правило, до них подають пиво або воду. Виготовляються вони з тонкого стекла без малюнків.

  Розмір розливних склянок трохи менше, їх зручно застосовувати у побуті для сервірування та подання компотів, соків, морсів та інших напоїв. Такі склянки зазвичай з товстими стінками, які досить швидко запотівають, тому у парадних сервіровках вони не застосовуються.

  Настільні скляні склянки, вибрати і купити які можна у нашому каталозі, прикрасять будь-яке застілля. Вони робляться з тонкого скла найвищої якості, з оригінальними візерунками та гравіруванням. Вибір за вами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner