Кошик
2786 відгуків

Порцелянові вази

Фарфорова ваза - символ естетики, нестаріюча класика, володіє величезною цінністю, яскраве доповнення до будь-якого інтер'єру. Аксесуар додає вигляд стриманої розкоші, довгі роки радує око завдяки міцності матеріалу. Історія фарфору налічує майже півтора тисячоліття.

Особливість підлогових судин - великий розмір, ставний вигляд. Такі моделі виглядають, як яскравий акцент, привертають увагу господарів і гостей. Підходять для просторих кімнат, залів з високими стелями, панорамними вікнами, гармонійно доповнюючи їх дизайн. Їх не ставлять в сторонку, задвигая за меблі. Ці дорогі, респектабельні атрибути інтер'єру повинні бути на видному місці. Красиво виглядають в таких моделях королівські лілії, орхідеї, високі троянди, великі гербери.

Вази невеликого розміру елегантно виглядають на журнальному столику, стелажі або тумбі. Геометрична форма аксесуара підкреслить стиль інтер'єру. Високий тонкий силует підійде для приміщення в класичному стилі, невисокі округлі моделі доповнять, наприклад, скандинавський стиль або романтичний прованс. В настільні судини (нижче 40 см) можна помістити будь-яку композицію з живих або штучних рослин.

Фарфор і вироби з нього назавжди залишаться символом, пов'язаним з історією, традиціями та мистецтвом. Невипадково матеріал має другу назву - «біле золото». Це нестаріюча цінність, яка може зберігатися століттями і передаватися поколіннями. Аксесуари з порцеляни здатні створити тепло і затишок у кожній оселі. Вибір за вами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner