Кошик
2774 відгуків

Квіткові вазони, кашпо

Здавалося б, усі знають, чим відрізняються один від одного кашпо і горщик. Горщик з діркою на дні, кашпо – ні. Але ця маленька деталь може відчутно вплинути на задоволення від зробленого вибору.

Кашпо – (від франц. cacher – ховати і pot – горщик) декоративна ваза, в яку ставлять горщик. Головна функція кашпо – естетична. Кашпо є декоративною деталлю інтер'єру, штрихом у створенні потрібної атмосфери. А вся «підземна» життя рослини захована всередині. З кашпо можна забути про землю на підвіконні чи зіпсованому від вологи паркеті.

Горщик – це ємність (глиняна, керамічна або пластикова) для висадки рослин з одним або декількома отворами на дні. З точки зору практичності на перший погляд може здатися, що горщик однозначно програє кашпо. До горщика завжди потрібно підбирати піддон. При поливі вода може виливатися з піддону або переливатися через край горщика при високому рівні землі. У теж час існують ситуації, в яких у прямому сенсі вийти сухим з води здатний тільки горщик. У ландшафтному дизайні при оформленні відкритих просторів для висаджування рослин зазвичай використовуються саме горщики. Ті, що стоять просто неба, рослини зрошуються за рахунок опадів, і отвір на дні квіткового горщика гарантує відведення зайвої вологи після сильних дощів. Вибір за вами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner