Кошик
2780 відгуків

Статуетки полірезинові

Чому виготовляють статуетки і фігурки з полірезина?

Полірезин володіє масою переваг перед звичними матеріалами, з яких традиційно виготовляють декоративні предмети інтер'єру, сувеніри. Зокрема:

  • завдяки своєму складу полірезин не тріскається, не деформується і зберігає привабливий зовнішній вигляд на довгі роки;
  • навіть розміщені на шляху прямих сонячних променів вироби з нього не втрачають насиченості забарвлення і не змінюють відтінків кольору;
  • полірезин дійсно легкий матеріал, так що вироби з нього можна ставити навіть на скляні полички;
  • він не боїться вологи, а значить, декоративні елементи можна розмістити навіть у ванній кімнаті або на кухні;
  • предмети з полірезина не горять, так що попільнички з цього матеріалу можна сміливо дарувати друзям і знайомим;
  • і найважливіше — полірезин абсолютно безпечний для навколишнього середовища, так як складається тільки з натуральних природних матеріалів; він не пахне, не виділяє небезпечних для людини чи домашніх тварин речовин.

Є й ще одна важлива відмінність полірезина від ряду інших матеріалів — він дивно легкий у догляді. Його структура щільна і не має пор, в які могла б забиватися бруд. Тому все, що треба буде зробити господині, — це стерти з виробу пил! При більш серйозних забрудненнях можна буде скористатися звичайною губкою з милом.

Статуетки та подарунки з полірезина — це стильне і оригінальне рішення одвічного питання «Що подарувати?». Друзям і колегам по роботі, улюбленій мамі на ювілей і дівчині на річницю першого знайомства найкраще піднести ексклюзивний подарунок, який не втратить своєї чарівності протягом багатьох років. Полірезин — стильно, модно і красиво!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner