Кошик
2774 відгуків

Свічники

  Свічки в гарній підставці стають чудовою прикрасою інтер'єру, дозволяють створити в кімнаті особливу атмосферу завдяки м'якому та теплому свіченню.

  Свічник в інтер'єрі відіграє важливу роль і повинен гармоніювати із загальною стилістикою приміщення. Сучасні дизайнерські моделі зовсім не схожі на вироби, які використовували наші предки для освітлення житла. Високі декоративні властивості дозволяють підібрати підходящий варіант під будь-який стиль. Дизайнерські свічники в інтер'єрі не завжди використовуються за призначенням, можуть мати суто естетичне призначення.

  Тип свічника варто підбирати виходячи з потреб. Для прикраси інтер'єру немає нічого кращого, ніж такий незвичайний декор. Відштовхуватися варто від стилю будинку чи конкретного приміщення. Наприклад, класичний свічник у кімнаті в стилі мінімалізм виглядатиме вкрай безглуздо. Для створення романтичної та довірчої атмосфери рекомендується використовувати вироби із натурального каменю з виїмкою для однієї свічки. Для невеликої кімнати рекомендується підібрати кілька свічників, які розраховані на одну свічку. Велике приміщення краще висвітлювати одним виробом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner