Кошик
2776 відгуків

Металеві меблі та декор

  Металеві меблі мають ряд переваг:

 Міцність - це здатність витримувати навантаження та супротивлятися руйнуванням. Міцність залізних меблів набагато вища, ніж у дерев'яних або меблів із пластику та ДСП. Особливо актуальна ця властивість при виборі меблів для громадських місць, де ним користуватиметься величезна кількість людей.

 Довговічність – здатність зберігати працездатність до фізичного чи морального зносу. Ця властивість металевих меблів безпосередньо пов'язана з її міцністю. Термін служби цих меблів у кілька разів довший, ніж у інших меблів.

 Екологічна чистота. Як відомо, меблі з дерева та ДСП обробляються смолами та іншими хімічними сполуками, які несприятливо впливають на здоров'я людини. Залізні меблі мають порошкове полімерне покриття, яке відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам.

 Зручність в експлуатації. Одним із головних критеріїв вибору меблів є зручність її використання. Залізні меблі невибагливі, не потребують спеціальних засобів догляду і не бояться вологи.

 Простота збирання. Залізні меблі досить легко розбирати та збирати заново. Це може стати в нагоді при переїзді в інше приміщення або просто при бажанні змінити дизайн та зовнішній вигляд офісу.

 Чудовий зовнішній вигляд. Залізні меблі відрізняються чудовим зовнішнім виглядом, здатним підкреслити основний напрямок стилю Вашого приміщення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner