Кошик
2776 відгуків

Серветки, мати та текстиль

 Все придатне приладдя — в одному каталозі. Яскраві, практичні та цікаві варіанти для оформлення та користі на кухні не пройдуть повз вас. Ми пропонуємо таку продукцію: підтарельники, серветки та серветниці, фартухи, прихватки, рушники.
  Підтарельники це серветки з різних матеріалів, наприклад, ПВХ, поліестеру, паперу, які використовують для сервірування столу в ресторанах, кафе і будинку.
  Основне призначення сервірувальних підтарельників як і у тарілок: декорація столу, позначення місць розсадки за столом, залишити максимально чистим стіл / скатертину після їжі, зводячи до мінімуму прибирання, зменшити контакти гарячого посуду зі стільницею, зменшуючи можливість пошкоджень.
  Серветки – аксесуар, який привносить у сервірування столу деяку родзинку. Бокс для зберігання серветок може мати різну конфігурацію, розмір та оформлення. Їх випускають відкритими: для сервірування столу та закритими: для ванних та вбиралень.
 Кухонний текстиль – надійний помічник на кухні. Всім він знайомий і всі його застосовують, тому що без нього приготування їжі та прибирання посуду – суцільний біль. Ми маємо на увазі фартухи, прихватки, кухонні рушники, які є незамінними на кожній кухні. Вони захищають від опіків Ваші пальці, і допомагають не забруднити Ваш одяг.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner