Кошик
2786 відгуків

Символ року 2024

Зелений дерев'яний дракон - символ 2024 року
  Рік несе удачу, процвітання, прорив. Люди, впевнені в собі, які чітко представляють свої цілі, обов'язково досягнуть успіху. Сумніви, тремтіння в колінах, страхи треба зуміти побороти. Але діяти треба не нахрапом та нахабством. Чіткий план є обов'язковим.
  Зелений колір майже у всіх світових культурах має добрі асоціації – мир, спокій, відродження, оновлення, зростання. У новому році на нас чекає маса цікавих та приємних подій – кар'єрне зростання, народження дітей, примирення після довгих сварок, економічне зростання.
   Щоб задобрити знак 2024 року, варто запастися наступними талісманами:
1) Статуетка дракона із дерева, скла або кераміки. У жодному разі не метал.
2) Декоративне деревце чи інша кімнатна рослина.
3) Прикраси з яскравих блискучих каменів (рубін, сапфір, смарагд) або їх імітації
   У рік Дракона в декорі можна використовувати різні кольори, які символізують силу, багатство та процвітання. Одним із основних кольорів, пов'язаних з роком Дракона, є червоний. Червоний колір асоціюється з енергією та удачею, тому його використання у декорі допоможе залучити позитивну енергію.
  Крім червоного, також можна використовувати золотисті та помаранчеві відтінки, які символізують багатство та процвітання. Золотий колір є символом розкоші та благополуччя, тому його присутність у декорі буде приємним акцентом.
  Не забувайте також про традиційні кольори Дракона - зелений і чорний. Зелений колір асоціюється зі зростанням та розвитком, а чорний – з могутністю та авторитетом. Використання цих кольорів у декорі допоможе створити атмосферу величі та могутності.
   У нашому магазині Ви зможете придбати всі необхідні елементи декору, посуд та модні прикраси для дому. Оскільки оформлення квартири чи будинку – це можливість висловити свою індивідуальність та творчий підхід. Використання східних візерунків та символів Дракона допоможе підкреслити автентичність вашого будинку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner