Кошик
2777 відгуків

Ліхтарі

  Китайські світлодіодні ліхтарі завжди користуються великим попитом, так як сфера їх застосування дуже широка, а вартість мінімальна. Залежно від того, де буде використовуватися акумуляторний ліхтар, до нього пред'являються особливі вимоги щодо якості. Ліхтарі також додатково підрозділяються на групи по можливостям і особливостям конструкції. Невеликі дешеві ліхтарики підійдуть для освітлення ділянки вулиці в нічний час. Його основна перевага - компактний розмір.

  Світлодіодні ліхтарі - кращий вибір для економного освітлення. Багато фірм-виробників освітлювальних приладів замість ламп розжарювання встановлюють світлодіоди. Нова технологія має ряд істотних переваг перед звичайними лампами. В нашому інтернет-магазині представлені економні, потужні і довговічні переносні ручні світлодіодні ліхтарі.

  Світлодіодну технологію застосовують при виробництві практично всіх видів ліхтарів: ручних, налобних, акумуляторних, динамо-ліхтарів, автономних моделей та ін. Крім економічності, до переваг цього виду пристроїв можна віднести яскраве світло, ударостійкість і ергономічність. Герметична конструкція китайських світлодіодних ліхтарів дозволяє використовувати їх у воді. При зниженні заряду батареї ліхтар не вимкнеться, а буде працювати в режимі зниженої яскравості. Такі пристрої коштують не більше, ніж звичайні пристрої, але завдяки цій функції працюють довше.

  Акумуляторні ліхтарі - універсальність і довгий термін служби. Китайські акумуляторні ліхтарі значно випереджають за популярністю звичайні моделі на батарейках, так як не вимагають додаткових витрат - при зниженні потужності просто поставте його на зарядку. Компактний, потужний і довго працює акумуляторний ліхтар використовується у всіх сферах діяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner