Кошик
2777 відгуків

Ліхтарі Police

  Ліхтарі Police — найкращий вибір для професійного використання.

  Ліхтарі Police Bailong – один з лідерів світового ринку освітлювальної продукції. Важко собі уявити, але китайський бренд став одним із найкращих не лише у себе на батьківщині, а й у всьому світі. Компанії-виробнику з однойменною назвою знадобилося трохи більше 10 років, щоб зайняти перші позиції рейтингів за якістю своєї продукції. Сьогодні знамениті ліхтарики Police від компанії Bailong продаються в США, Німеччині, країнах Азії та звичайно ж в Україні.

  Не в останню чергу, популярність бренду стала результатом відмінної і першокласної якості продукції. Будь-який сучасний ліхтар Bailong Police – це дуже яскравий та потужний пристрій для освітлення, котре споживає мінімум енергії, має максимально високі коефіцієнт корисної дії, є стійким до ударів і надійно захищений від попадання пилу або вологи.

  Одним із ключових факторів того, чому багато спецслужб та охоронних підприємств хочуть купити ліхтар Police, полягає у використанні світлодіодного типу освітлення. На відміну від простої лампи світлодіод не нагрівається, тому споживання електроенергії у нього в 5-6 разів нижче. При цьому термін служби такої світлодіодної моделі в рази довше, ніж звичайних ліхтариків.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner