Кошик
2777 відгуків

Готовальня, циркулі

Циркулі у повсякденному житті використовуються не всіма, але школярам і студентам багатьох спеціальностей без них не обійтися. Накреслити коло, виміряти відстань у місці, недоступному лінійці – це підвладне тільки циркулю. З найдавніших часів це корисне пристосування майже не змінилося – будь то найпростіша «козяча ніжка» з затиском для вставляння олівця, або «двоногий» варіант з грифельним стрижнем на кінці однієї ніжки, і з голкою на кінці іншої. Навіть дітям дошкільного віку буде корисно і цікаво знайомство з цим предметом – за допомогою циркуля можна креслити красиві візерунки, це добре розвиває моторику пальців та концентрацію уваги. Робити це малюки мають під наглядом дорослих. Якісні та недорогі циркулі для учнів та професіоналів, окремі та в наборах – готовальні можна купити на нашому сайті.

Готовальня є набір креслярських інструментів розміщених у спеціальному футлярі, який має поглиблення для кожного креслярського інструменту.

Шкільні готовальні мають мінімально необхідну кількість креслярських приладів: циркуль та пенал зі змінними стрижнями для циркуля, призначені для нескладного креслення, що не вимагає технічної точності.

Студентські готовальні мають більшу кількість приладдя, вони кращої якості, призначені для креслення, що не потребує абсолютної технічної точності.

Технічні готовальні – професійні, які мають всі необхідні приналежності для більш точного, якісного креслення, укомплектовані рейсфедером (пристосування для креслення тушшю), також пеналами зі змінними стрижнями і з голками для циркуля і т. д.

Готовальні містять: циркуль, кронциркуль, циркуль – вимірювач, рейсфедер.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner