
Надувний басейн Intex Easy Set Pool 183 * 51 см
1 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28101
Надувний басейн Intex Easy Set Pool 183x51см - це ідеальний басейн для вашої дитини! Висота басейну всього 51 см у висоту, так що навіть найменші діти будуть купатися там із задоволенням. Завдяки своїм компактним розмірам басейн поміститися навіть в невеликому саду. Стінки басейну зроблені з трьох шарів. Щільний армований матеріал з трьох спаяних шарів: два шари щільного вінілу і сітка з поліестеру. Таке поєднання дає матеріалу величезний запас міцності. Товщина стінок полотна - 0,52 мм.
Характеристики:
- Місткість: 886 л (80% від повної)
- Розмір басейну: 183x51 см
- З'єднання насоса: Ø 32 мм
- Вага упаковки: 4 кг
- Об'єм упаковки: 0.01 куб. м.
Перед застосуванням басейн розкладається на рівній поверхні без гострих предметів (скло. Камені, гілки і т.д.). За допомогою насоса закачується верхнє кільце. (Увага! Ні в якому разі не перекачуйте, на сонці повітря всередині кільця розширюється, що може привести до розриву). Зручний зливний клапан приєднується до садового шлангу. Таким чином, воду можна злити в будь-який зручне місце або, наприклад, полити сад.
Басейн дуже легко встановити
- 1. Розгортаємо полотно басейну.
- 2. Надуваємо кільце.
- 3. Ваш басейн готовий для заповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 886 л |
| Діаметр | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 849 ₴