
Надувний басейн Intex Easy Set 3853л, 305*76 см
3 552 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28120
Кожен з нас, одного разу, знемагаючи від літнього сонця та спеки, мріяв зануритися в прохолоду кришталево чистої води. Але не завжди Поблизу є відповідний водойму.
Надувний басейн Intex Easy Set стане незамінним помічником в подібній ситуації. За рахунок його компактності і простоти установки цей басейн можна брати куди завгодно. Весь процес його установки Займе НЕ більше 10 хвилин, а для його використання НЕ доведеться спеціально готувати поверхню. За рахунок тришарового матеріалу на основі ПВХ забезпечується надійність і довгий термін експлуатації Intex 28120.
Діаметр басейну 305 см, при цьому його висота 76 см, тому басейн підійде для купання, як дорослих, так і дітей. Для установки досить надути за допомогою насоса спеціальне кільце, яке Згодом буде підніматися разом з рівнем води в резервуарі. А слідом за цим надувним бортиком будуть розправляється стінки самого басейну. Робочий об'єм води 3850 літрів. Конструкція зливного клапана дозволяє підключити клапан до будь-якого садового шлангу. Злити воду можна швидко у зручний для вас місце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 3853 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 552 ₴
