
Надувний басейн з фільтром Intex Easy Set 3853л, 305 * 76 см
6 144 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28122
Надувний басейн серії Easy Set, вигідно відрізняється простотою у використанні від більшості своїх аналогів.
При заливанні води в басейн, за рахунок руху вгору спеціального надувного кільця, розправляються стінки басейну, і в лічені хвилини можна отримати справжнє джерело цілющої вологи для себе і своєї сім'ї в будь-якому місці. Розташувати басейн можна як на піску, так і на траві, тому що конструкція не вимагає спеціальної підготовки поверхні, на якій він буде встановлений. А тришарові стіни з ПВХ забезпечують надійність у використанні і захист від проколів. Глибина води в басейні близько 60 см, що дозволяє використовувати його як дорослим, так і дітям, Easy Set стане цінним надбанням для кожної дружної сім'ї.
За підтримання чистоти води в басейні відповідає йде в комплекті компактний картріджний фільтр-насос.
Систему зливу на днище можна підключити до будь-якого гнучкого шлангу, і злити воду в опреденние вами місця. Басейн дуже зручний у використанні і принесе чимало радості і задоволення в спекотні літні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 3850 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 144 ₴
