
Надувний басейн Intex Easy Set Pool 366 * 76 см
5 088 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28130
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн IntexEasy Set Pool - це, мабуть, один з найбільш недорогих і популярних надувних басейнів, який купується для сімейного користування. У ньому легко вміщаються кілька дорослих і дітей. Басейн знизу обладнаний зливним клапаном. Для того, щоб злити воду, необхідно приєднати до будь-якого садового шлангу перехідник, який йде в комплекті. Відкрутити кришку клапана і вкручувати перехідник, при цьому зливний клапан відкриється сам. Злити воду можна в будь-який зручний для Вас місце. Стінки басейну зроблені з трьох шарів. Матеріал чаші басейну виконаний за технологією SUPER-TOUGH з ПВХ. Це щільний армований матеріал з трьох спаяних шарів: два шари щільного вінілу і сітка з поліестеру. Таке поєднання дає матеріалу величезний запас міцності. Товщина стінок полотна - 0,52 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 5621 л |
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 13.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 088 ₴
