
Дитячий басейн Intex «Сімейний» 262*175*56 см
2 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56483
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувний «Сімейний» - це унікальна можливість урізноманітнити дозвілля всієї сім'ї. Він складається з 2 повітряних камер з товстими стінками, на які приємно спертися ліктем. Встановіть басейн на задньому дворі будинку або на природі та насолоджуйтеся освіжаючим дозвіллям.
Комплектація:
- басейн,
- ремкомплект.
Особливості:
- ненадувне дно,
- 2 повітряні камери,
- зливний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 749 л |
| Довжина | 262 см |
| Ширина | 175 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 179 ₴
