Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн "Ocean Reef Pool" - прекрасне місце для розваги дітей в спекотні літні дні. Він має три надувних кільця. Стінки моделі зроблені з напівпрозорого вінілу з малюнком морських мешканців, за рахунок чого створюється ілюзія акваріума.
Є зручний клапан для зливу води, який дозволяє швидко і легко спустити воду, приєднавши до нього звичайний садовий шланг. Завдяки надувному підлозі і м'яким стінок басейн максимально безпечний і комфортний навіть для самих маленьких дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 541 л |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 178 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 4.77 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 160 ₴

