Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Intex "Морська зірка" має привабливу яскраве забарвлення і незвичайний дизайн, який неодмінно сподобається будь-якій дитині. Завдяки містким розмірами і міцності моделі, в басейні одночасно може перебувати 2-3 дитини і навіть дорослі. А наявність широких бортів забезпечить безпеку дітей під час купання. Басейн має м'яке надувне дно з покриттям, що дозволяє дитині сидіти і стояти з комфортом під час купання і захищає від переохолодження від статі. Дно обладнано клапаном для зливу води. Басейн Intex стане незамінним варіантом для відпочинку в жарку погоду для всієї родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 466 л |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 199 ₴
