Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Wave Beach Swim Center Pool" Intex - чудовий басейн у якому поміститься відразу кілька дорослих і дітей. У нього широкі борти і приваблива незвичайна форма. Дуже широкі, пружні, міцні роздільні надувні секції з подвійними захисними клапанами, служать в даній моделі бортами, на яких, при бажанні, можна дуже зручно розташуватися. Є клапан для зливу води. Товщина матеріалу 0,32 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 1215 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 879 ₴
