Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий сімейний надувний басейн Intex "Swim Center, Family Pool" - прямокутної форми ідеально підходить для дитячого та сімейного відпочинку. Має три повітряні камери, в кожній з яких встановлено подвійний вентиль. Також є клапан в дні басейну для зручного зливу води. М'які широкі стінки можуть використовуватися для сидіння. Насос в комплект не в ходить і набувають окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1090 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 999 ₴


