Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувні дитячі басейни Bestway мають 3 яскраві кольори в асортименті і м'яке надувне дно. Виготовлені з високоякісного і міцного ПВХ. Конструкція абсолютно безпечна - м'які стінки з широкими бортами. Невелика вага, простий монтаж і габарити дозволяють легко транспортувати і брати його з собою на відпочинок. У таких басейнах вода швидко нагрівається, а значить діти зможуть плескатися в ньому весь день з величезним задоволенням. Не рекомендується залишати басейн на відкритому повітрі в холодну пору року. Придбання басейнів Bestway буде правильним рішенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 26 л |
| Діаметр | 64 см |
| Висота | 24 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 144 ₴



