Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний круглий однотонний басейн Bestway для дітей від 2 років. Виготовлений з високоякісного вінілу, міцний, стійкий, надійний і безпечний. Має м'які стінки з широким бортиком і жорстке дно з ПВХ-плівки.
Швидко і легко надувається і розміщується на будь-якій рівній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 43 л |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴


