Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Bestway "Морське життя" для дітей від 6 років. Виготовлений з високоякісного вінілу, стійкий, надійний і безпечний. Має м'які стінки з широкими бортиками і жорстке дно з ПВХ-плівки.
Басейн швидко надувається і встановлюється на будь-якій рівній поверхні.
На холодну пору року не рекомендуємо залишати басейн на відкритому повітрі.
Басейн швидко надувається і встановлюється на будь-якій рівній поверхні.
На холодну пору року не рекомендуємо залишати басейн на відкритому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 445 л |
| Діаметр | 150 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 955,20 ₴

