Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн Bestway"Космічний корабель"— це найкращий спосіб створити в спеку маленький оазис для Вашої дитини. Зручний, міцний, легкий в експлуатації дитячий басейн — прекрасне рішення для домашнього відпочинку далеко від великих водойм! Дитячі басейни допоможуть Вашому малюкові з толком провести час. Це означає, що він не тільки буде із задоволенням плескатися у воді, отримувати позитивні емоції від веселих ігор, але і розвиватися фізично. У надувному басейні Ваші діти абсолютно спокійно можуть насолоджуватися своєю грою, а Ви завжди будете впевнені в якості води і здоров'я вашого малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 512 л |
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 777,60 ₴



