Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн "Aquarium Pool" Intex 58480 - цей басейн не випадково є одним з найпопулярніших. Він компактний, у нього надувна підлогу, широкі і високі борти. Товщина матеріалу 0,30. Є зливальний клапан. Напівпрозорі стінки, зсередини і зовні зображені рибки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 318 л |
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 838,40 ₴

