Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Sun Shade Pool - відмінний надувний басейн, який призначений для купання та веселих ігор у воді під відкритим небом. Дана модель обладнана спеціальним знімним навісом, який надійно захищає від впливу прямих сонячних променів. Басейн можна дуже легко і швидко надути і використовувати без застосування будь-яких спеціальних засобів. Дуже зручний, можна брати з собою в дорогу. Виготовлений з міцних і високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 280 л |
| Діаметр | 157 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 869 ₴
