
Дитячий басейн Intex «Блиск», 68л, 86*25 см
659 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 57103
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн Intex «Блиск» з блискучими надувними бортами підходить для крихт від 1 року. Його симпатичний яскравий дизайн безумовно сподобається малюкові. Якщо дитина не любить водні процедури, в такому випадку можна виправити ситуацію і додавши різних іграшок, надувний басейн можна використовувати в якості манежу.
М'яке дно басейну захистить дитину від травм під час падіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Об`єм | 68 л |
| Діаметр | 86 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴