
Дитячий басейн Intex "Sunset Glow Pool", 299л, 147 * 33 см
769 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57422
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і безпечний басейн "Sunset Glow Pool" доставить Вашим дітям чимало радості. Легкий і зручний в перенесенні, басейн має 3 горизонтальних надувних відсіку, кожен з яких має яскравий і життєрадісним кольором. М'яке дно і пружні надувні стінки є чудовим захистом від травм. А оптимальна висота бортиків дає можливість залишити дитину в басейні, не боячись, що він може випасти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 299 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 769 ₴



