
Дитячий басейн Intex "Sunset Glow Baby Pool", 34л, 61*22 см
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57107
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн "Sunset Glow Baby Pool" для малюків з надувним дном від компанії дозволить малюкові освіжитись у спекотний літній день в абсолютній безпеці. М'які стінки і дно захистять його від ударів, а глибина спеціально адаптована для дітей самого раннього віку. Призначений для дітей від 1 року до 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 34 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴
