
Дитячий басейн Intex "Mushroom Baby Pool", 45л, 102 * 89 см
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57114
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Mushroom Baby Pool" Intex - відмінний басейн для дітей від 1 року до 3 років. Надувне дно, низькі і широкі борти застережуть від травм дитини під час гри. Химерна форма гриба порадує вашого малюка. Тут у нас дві ніжки і грибочок, який можна витягати і вставляти назад. Товщина матеріалу 0,25 мм. Глибина басейну 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 45 л |
| Діаметр | 102 см |
| Висота | 89 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 849 ₴
