Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Dinosaur 3-Ring Baby Pool" Intex виготовлений з міцного і м'якого вінілу з надувним підлогою. Забарвлення із зображеними кольоровими динозавриками сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам. Дозволить дитині влітку пограти з водою на галявині біля будинку, і буде користуватися величезною популярністю в спекотні літні дні. Товщина матеріалу кілець 0,20 мм. Оснащений трьома повітряними камерами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 34 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 225,60 ₴

