Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Royal Castle Baby Pool" Intex - абсолютно приголомшливий. Ваша дитина відчує себе справжнім лицарем середньовіччя. Форма замку порадує вашого малюка. Низькі й широкі борти, застережуть від травм дитини під час гри. Це відмінний подарунок для юних лордів і леді. Квітку можна подарувати мамі. У домашній обстановці він буде виглядати не менш впевнено в вигляді дитячого центру або будиночка. Товщина 0,25 мм. Висота бортів - 20 см. Дно не роздувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 68 л |
| Діаметр | 122 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 051,20 ₴


