
Дитячий басейн Intex "Кристал" 114 * 25 см
432 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 59416
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Crystal Blue Pool" Intex - відмінний басейн для відпочинку Вашого малюка. Компактний і його можна взяти з собою в будь-яку подорож. Виготовлений з міцного вінілу (ПВХ). Може здатися, що це нудний синій басейн, але це так. Поверхня басейну переливається на світлі, що робить його не менше симпатичною, ніж всі інші моделі. Товщина матеріалу 0,20 мм з боків і 0,18 мм підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 132 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 432 ₴