
Дитячий басейн Intex "Кристал", 288л, 147 * 33 см
559 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58426
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете побалувати або здивувати своє чадо? З надувним басейном «Кристал» вам не доведеться для цього винаходити велосипед. Від такого подарунка не зможе відмовитися жоден дитина! З ним дитина зможе освіжитися в літню спеку, урізноманітнити дозвілля, а також перестати боятися води. Приємний дизайн у вигляді ніжного блакитного кольору з незвичайною конструкцією з трьох горизонтальних ліній з роздільними подвійними клапанами обов'язково сподобається малюкові. М'які бортики гарантують безпеку дитини - він не поранить себе і не вдариться. Басейн компактний, в складеному стані він не займе багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 288 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 559 ₴
