
Дитячий басейн Intex "Кристал", 481л, 168 * 38 см
864 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58446
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex «Кристал» призначений для дітей у віці від 2 років і має 3 надувних кільця, а також і зручно розташований водовідведення в підлозі. Поверхня виробу має оригінальний візерунок, що зовні нагадує паморозь на вікні. Надувні м'які бортики роблять перебування в басейні комфортним і безпечним.
Басейн зроблений з міцного вінілу і може вміщати в себе кілька дітей одночасно. У ньому ваше чадо буде із задоволенням плескатися в спекотний літній день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 481 л |
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 864 ₴