Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн Intex "Равлик" - яскравий дитячий надувний басейн з навісом витонченої круглої форми. Відмінний варіант для купання дитини від 2 років, прийняття сонячних ванн на свіжому повітрі. Для додаткового комфорту передбачено надувне дно і навіс, щоб уберегти дітей від сонячного удару або перегріву.
Басейн виготовлений з високоякісного вінілу. Чи не буде вигоряти на сонці, протистоїть впливу ультрафіолету. Навіс захистить від перегріву прямих сонячних променів і протягів. Завдяки надувному Антиковзаюче підлозі навіть найнесподіваніше падіння маленьких плавців буде м'яким. Барвиста забарвлення у вигляді равлика обов'язково подарує дитині гарний настрій.
Модель виконана з надійного, стійкого, міцного, гіпоалергенного ПВХ.
Басейн виготовлений з високоякісного вінілу. Чи не буде вигоряти на сонці, протистоїть впливу ультрафіолету. Навіс захистить від перегріву прямих сонячних променів і протягів. Завдяки надувному Антиковзаюче підлозі навіть найнесподіваніше падіння маленьких плавців буде м'яким. Барвиста забарвлення у вигляді равлика обов'язково подарує дитині гарний настрій.
Модель виконана з надійного, стійкого, міцного, гіпоалергенного ПВХ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Об`єм | 53 л |
| Діаметр | 145 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 102 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 864 ₴

