
Дитячий басейн Intex «Морські зірки» 122 * 25 см
441,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 59421
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Stargaze Pool" Intex призначений для малюків віком від 3 років. Яскравий, комфортний підходить для відпочинку на природі, виконаний з екологічно чистого матеріалу - вінілу. Яскравий, барвистий, він складається з двох повітряних секцій. М'який бортик запобігає отриманню травм. Для малюка немає нічого краще, ніж похлюпатися в жаркий день під наглядом батьків. Товщина матеріалу 0,20 мм стінки, 0,18 мм підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 114 л |
| Діаметр | 122 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 441,60 ₴