
Дитячий басейн Intex "My First Pool" 61*15 см
156 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 59409
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "My First Pool" Intex - веселий і невеликий для Вашого малюка. Можна використовувати як ванночку для дитини. Виготовлений з міцного вінілу (ПВХ). Добре підійде, щоб взяти з собою на пляж. Малий обсяг дозволить зачерпнути води прямо з моря. Товщина матеріалу стінок 0,20 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 15 см |
| Вага | 0.25 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 156 ₴