Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн Intex «Ананас» призначений для дітей у віці від 3 років. Яскравий, комфортний підходить для відпочинку на природі, виконаний з екологічно чистого матеріалу - вінілу. Яскравий, барвистий він складається з двох повітряних секцій. М'який бортик запобігає отриманню травм. Для малюка немає нічого кращого, ніж поплескати в жаркий день під наглядом батьків. Товщина 0,20 мм стінки, 0,18 мм підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 204 л |
| Діаметр | 132 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 432 ₴

