-15%
Дитячий басейн Intex "Морські друзі", 238л, 163 * 107 * 46 см
1 459 ₴
1 240,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57482
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Oval Whale Fun Pool" Intex має незвичайну овальну форму, стінки повністю прозорі. А на дні басейну яскравий малюнок дивного кита, який не залишить байдужим жодну дитину. Влітку можна використовувати на дачі, а взимку забирати додому і використовувати замість ігрового центру або манежу. Товщина 0,30 мм. Є зливний клапан!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 238 л |
| Діаметр | 163 см |
| Ширина | 107 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 240,15 ₴

