Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Winnie The Pooh Three Ring Pool" Intex - басейн із серії Disney. Він унікальний своїм зовнішнім виглядом. Мультфільм Вінні Пух радує дітей вже багато років і якщо ваша дитина в їх числі, то ця модель буде хорошим варіантом. Товщина матеріалу 0,23 стінки і 0,19 підлоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 299 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 782,40 ₴
