
Дитячий басейн Intex "Play Box Pool", 57л, 85 * 85 * 23 см
569 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57100
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн від компанії Inteх "Play Box Pool" перетворить літо ваших малюків в даний водне пригода. Басейн має просту конструкцію, а невисокі стінки роблять перебування в басейні комфортним навіть для самих маленьких. Рельєфне дно убезпечить від можливих травм. Завдяки невисоким бортикам, басейн можна використовувати навіть в якості ванночки для купання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 57 л |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 23 см |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 569 ₴
