
Басейн дитячий надувний ігровий-центр INTEX «Веселка» 297*193*135 см
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57453
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний ігровий центр "Rainbow Ring Play Center" Inte виготовляється з міцного матеріалу - полівінілхлориду. Цей матеріал не пропускає воду, витримує великі навантаження і нешкідливий для організму. Надувний ігровий водний центр для дітей складається з двох басейнів: малий басейн з душем і елементами для гри в кільця і кулі і басейн побільше з гіркою і спусками для кульок. Розрахований для дітей від 3-х років і старше. Одночасно в ньому можуть вміститися кілька дітей. Рекомендована вага навантаження на борт до 81 кг. Не пропустіть момент зловити веселку. У комплект входять надувні кільця і 6 м'ячиків. Є зливний клапан.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 297 см |
| Ширина | 193 см |
| Висота | 135 см |
| Вага | 7.56 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 999 ₴
