
Басейн дитячий надувний ігровий-центр INTEX "Алігатор" 201*171*84 см
2 961,60 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57165
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний ігровий центр "Алігатор" Intex дуже барвистий і цікавий, ми впевнені, що він сподобатися вашому малюку. Басейн об'ємом 160 літрів з гіркою і невеликим навісом у вигляді гриба. В комплекті - відерце і качечка. Виготовлений з міцного ПВХ, товщиною 0,28 мм. Воду зручно зливати через спеціальний клапан. Для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 160 л |
| Довжина | 201 см |
| Ширина | 171 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 3.88 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 961,60 ₴

