
Дитячий наливний басейн Intex "Кораловий риф" 244 * 46 см
1 737,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58472
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Coral Reef Snapset Pool" Intex - круглий басейн розрахований на дітей від 3-х років і старше. Він володіє великою місткістю. Стінки моделі декоровані яскравим малюнком. Басейн зручний в збірці і зберіганні, виріб виготовлений з високоякісного ПВХ. Його слід встановлювати на рівній твердій поверхні в приміщенні або на відкритому просторі. Цей басейн можна сміливо рекомендувати, якщо у вас на ділянці є домашні тварини. Стінки зроблені з щільного матеріалу (вони не надуваються). Якщо турбуєтеся про довговічність басейну - це ваш вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 2089 л |
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 737,60 ₴
