
Дитячий наливний басейн Intex "Каченя" 122 * 25 см
528 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 58477
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн "Каченя" від 3 років "- безкаркасний, що не надувний, водораспорний. Яскраве забарвлення притягує дітей. Міцність розрахована на перебування відразу кількох людей. Обсяг або глибина - невелика, тому вода буде швидко нагріватися під прямими променями сонця. Модель з жорсткими бортиками розважить дитину, освіжить в спеку, урізноманітнює дозвілля.
Важливо! Не можна встановлювати на бетоні, асфальті, інший жорсткої поверхні. Варто зливати воду, якщо басейн не використовується.
Важливо! Не можна встановлювати на бетоні, асфальті, інший жорсткої поверхні. Варто зливати воду, якщо басейн не використовується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 288 л |
| Діаметр | 122 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 528 ₴
