
Дитячий наливний басейн Intex "Морські мешканці", 450л, 152*25 см
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56451
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн Intex "Морські мешканці" - круглий басейн розрахований на дітей від 3-х років і старше. Він володіє великою місткістю. У басейні може легко розміститься велика компанія дітей, він декорований яскравим малюнком, конструкція має жорсткі стінки, які при заповненні водою встають враспор. Він зручний в прибиранні і зберіганні, виріб виготовлений з високоякісного ПВХ. Басейн слід встановлювати на рівній твердій поверхні в приміщенні або на відкритому просторі, необхідно розгорнути конструкцію. Цей басейн можна сміливо рекомендувати, якщо у вас на ділянці є домашні тварини. Стінки зроблені з щільного матеріалу (вони не надуваються). Конструкція водорозпірна. Якщо турбуєтеся про довговічність басейну - це ваш вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 450 л |
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 659 ₴