
Басейн каркасний Intex "Mini Frame Pool", 337л, 122*122*30 см
1 889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57173
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркасний басейн Intex "Mini Frame Pool" дуже зручний і практичний. Він простий в експлуатації, досить встановити його на рівну поверхню і можна наливати воду. Так як його не треба надувати, ризик зіпсувати тканину басейну зводиться до мінімуму. Матеріалом виготовлення служить високоміцний багатошаровий вініл, що забезпечує довгий термін служби. Модель випускається в блакитному кольорі. Ви завжди зможете взяти басейн з собою на дачу, так як його зручно складати, і переносити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 337 л |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 889 ₴
