
Надувне ліжко Intex "Comfort-Plush Mid Rise Airbed" 152 * 203 * 33 см
5 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 67770
+380 (67) 422-24-65
Оленаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна ліжко Intex Comfort-Plush Mid Rise Airbed забезпечує підвищений комфорт і зручність використання. Воно виготовлене з високоякісного вінілу сірого кольору. Верхня частина має покриття, яке за своїми характеристиками нагадує велюр, м'яке і приємне на дотик, яке не дає постільній білизні зісковзувати. Дуже зручний, воно допоможе повноцінно відпочити навіть після важкого дня. Особливість цього надувного ліжка полягає в підтримуючої системі, яка створює максимально комфортні умови для відпочинку. Внутрішня конструкція з перегородками захищає від розгойдування і зробить сон максимально комфортним.
Основні характеристики: Розміри: 152x203x33 см (Висота спального місця: 33 см) Максимальне навантаження: 273 кг Матеріал зверху вініл 0.53 мм з вологостійким покриттям Матеріал з боків вініл 0.53 мм з вологостійким покриттям Матеріал знизу вініл 0.38 мм Вбудований електричний насос 220В (час надування 3 хвилини)
Основні характеристики: Розміри: 152x203x33 см (Висота спального місця: 33 см) Максимальне навантаження: 273 кг Матеріал зверху вініл 0.53 мм з вологостійким покриттям Матеріал з боків вініл 0.53 мм з вологостійким покриттям Матеріал знизу вініл 0.38 мм Вбудований електричний насос 220В (час надування 3 хвилини)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 8.1 кг |
| Комплектація | |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 5 040 ₴

